Sorular

Örnek yazı. Sık sorulan soruların yanıtını genişletmek için tıklayın.

Playpik

Playpik olarak sizlere web sitemiz üzerinden artırılmış gerçeklik oluşturma imkanı sunuyoruz. Tek yapmanız gereken mağazadan Pik satın almak. Ödeme ekranında bir resim ve bir video yüklüyorsunuz. Ödeme yapıldıktan sonra dilediğiniz ürüne o görseli bastırabilirsiniz. Bir mıknatıs, polaroid, yapboz, davetiye veya başka herhangi bir öğe olabilir. Uygulamayı indirip kamerayı ürüne doğrulttuğunuzda, eklediğiniz video sihirli bir şekilde ürün üzerinde oynamaya başlayacaktır. Yani hangi ürünün görüntüyü basıp canlandıracağı size kalmış.

vizyon

Playpik olarak kurumsal anlamda firmaların hizmet kapsamları doğrultusunda artırılmış gerçeklik deneyimleri yaratmayı amaçladık. Meta ayet dünyasından esinlenerek ve IoT teknolojisini kullanarak Pvision adlı bir yazılım geliştirdik. Gıda, sanayi, kozmetik, turizm, ulaşım, sağlık, ilaç gibi sektörlere yönelik hizmet portföyü ve ortaklık çözümleri geliştirdik.

Oluşturduğumuz paketler, üyelik seçenekleri ve yönetim paneliniz hakkında daha fazla bilgi almak için WhatsApp Business hattımız üzerinden firma bilgilerinizi paylaşarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Playpik olarak şu anda uluslararası maddi ürün satışı yapmıyoruz. Yapacağınız maliyet, bir videoyu seçtiğiniz bir görselle ilişkilendirerek artırılmış gerçeklik oluşturmak içindir. Ürünün ne olacağına ve nerede basılmasını istediğinize karar vermek size kalmış. Örneğin, bir yapbozun üzerine görüntüyü yazdırmayı seçebilir ve onu uygulamanın kamerasından görüntülediğinizde, yapbozun üzerindeki videonuzu görebileceksiniz. Benzer şekilde, bu davetiyeler veya hediye kartları ile yapılabilir.

Yaptığım her hisse için %8 indirim geçerli mi?

Hayır, %8 indirim bir defaya mahsus olup, sadece sepetinizdeki ürünlerde ilk yaptığınız paylaşım için geçerlidir.

Kurumsal Hizmetler: Playpik olarak şirketlere kurumsal anlamda artırılmış gerçeklik deneyimleri yaratmayı hedefliyoruz. IoT teknolojisinden ve Metaverse dünyasından ilham alan bir hizmet portföyü ve ortaklık çözümleri geliştirdik. Pvision adlı yazılımımız gıda, sanayi, kozmetik, turizm, ulaşım, sağlık, ilaç gibi sektörlere özel olarak hazırlanmıştır.

Makine Öğrenimi ve IoT (Nesnelerin İnterneti), yapay zeka algoritmaları, karmaşık veri programlama ve işleme alanındaki uzmanlığımız dahilindedir. Ancak geniş ağımızla kendimizi sadece bilgi teknolojileri ile sınırlamak istemedik. Planlanan projenin gereksinimlerine ve metodolojilerine dayanarak, proje yönetimi yaşam döngüsü içinde Piwork'ü yarattık.

Veri: Veriler, gerekli şifreleme ve güvenlik önlemleri alınmış sunucularda saklanır. Üyeliğinizi sildiğinizde veriler yok edilir. Ancak bunun olmasını istemiyorsanız ilgili mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Data Privacy: No, the content you upload is specifically associated with your application account, so if other users gain access to the image, they will be able to watch the video you want to be shown in the image.

Hesaplar

https://www.facebook.com/playpikofficial

https://www.linkedin.com/company/playpik-yaz%C4%B1l%C4%B1m-ve-elektronik-tic-ltd-%C5%9Fti

https://pin.it/2NT80qQ

https://www.instagram.com/playpikofficial/

https://www.tiktok.com/@playpikofficial?lang=tr-TR

https://vimeo.com/user162848986

https://www.youtube.com/channel/UCrhls12DHU4e-6JcQFM-Xzg/featured

Açıklama Metn:FOTOĞRAFLARINI YANI ANILARINI ŞIMDI UYGULAMAYI INDIREREK ISTER PALOROID ISTER PUZZLE ISTER MAGNET VEYA DAHA ÖZEL BIR ÜRÜN OLAN HEDIYE KARTI VE ÖZEL GÜNLERIN IÇIN DAVETIYE OLARAK HAZIRLAYABILIRSIN.