logo
image

Playpik olarak sitemiz üzerinden magnet polaroid puzzle davetiye gibi kişiselleştirilmiş ürünler sipariş verip bu ürünlerinizde arttırılmış gerçeklik oluşturmanıza imkân sağlıyoruz. Fotoğraflarınızı yani anılarınızı Fotoğraflarınızı yani anılarınızı şimdi ister polaroid ister puzzle ister magnet veya daha özel bir ürün olan hediye kartı ve özel günleriniz için davetiye olarak hazırlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz bu ürünü size ait dilediğiniz video ile birleştirerek siparişini oluşturuyorsunuz.
Daha sonra yapmanız gereken uygulama kamerasından ürüne bakıp resmi canlandırmak. Böylece eklediğiniz video ürün üzerinde ortaya çıkacak.

gif gif
logo
sec
logo

Playpik olarak meta verse dünyasından esinlenerek iot teknolojisi ile geliştirdiğimiz yazılımlar ile çağın teknolojik gelişmelerini ve şirket politikanızın dinamiklerini optimize etmek için çalışıyoruz. Bu kapsamda Pvision adını verdiğimiz uygulama ile işletmenizde ürün ve hizmet portföyünüzde artırılmış gerçeklik deneyimi oluşturmanızı sağlıyoruz.

Piwork

Yapay zeka algoritmaları, Machine Laerning kapsamında karmaşık veri programlama ve işleme, IoT (Nesnelerin İnterneti) uzmanlık alanımızdır. Gereksinimleriniz ve planlanan projenin metadojileri doğrultusunda proje yönetimi yaşam döngüsünün bir parçası olarak Piwork'ü oluşturduk.

sec

YÖNETİM ve ENTEGRASYON

sec

YÖNETİM ve ENTEGRASYON

Uygulamamızın tanımlamasını istediğiniz iş portföyünüzdeki resim ve videolarınızı, üyeliğiniz tamamlandığında ve işiniz tanımlandığında resim ve video ekleyebileceğiniz basit ve kullanıcı dostu yönetim bölümünüzde yönetebileceksiniz. Sistem, firmanız için belirlediğimiz Şifre ve ID ile aktifleşecek, satın aldığınız paket ve abonelik kapsamında içeriklerinizin kontrolünü kullanabileceksiniz.
Ekibimiz ve temsilcilerimiz size gerekli desteği ve yönlendirmeyi sağlayacaktır.

Πcycle

Πcycle ile oluşturmayı hedeflediğimiz ideoloji, videonun herhangi bir görüntü üzerinde sonsuz bir döngüde oynatılmasını sağlamaktır.

sec