SSS

Nedir Bu Playpik ve Pvision 

Playpik 

Playpik olarak sitemiz üzerinden magnet polaroid puzzle davetiye gibi kişiselleştirilmiş ürünler sipariş verip bu ürünlerinizde arttırılmış gerçeklik oluşturmanıza imkân sağlıyoruz. 
Fotoğraflarınızı yani anılarınızı şimdi ister #polaroid ister puzzle ister magnet veya daha özel bir ürün olan hediyekartı ve özel günleriniz için #davetiye olarak hazırlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz bu ürünü size ait dilediğiniz video ile birleştirerek siparişini oluşturuyorsunuz. 
Daha sonra yapmanız gereken uygulama kamerasından ürüne bakıp resimi #canlandırmak. Böylece eklediğiniz video ürün üzerinde ortaya çıkacak

Pvision 

Playpik olarak yine kurumsal anlamda hizmet portföyü oluşturup şirketlerin işletmelerinde ve ürünlerinde hizmet kapsamları doğrultusunda arttırılmış gerçeklik deneyimi oluşturmalarını amaçladık. İot teknolojisi ile Meta verse dünyasından ilham alarak  geliştirmiş olduğumuz yazılım ile gıda,sanayi,kozmetik,turizm,ulaşım,sağlık,tıp gibi bir sektöre yönelik hizmet portföyü ve çözüm ortaklığı geliştirdik.Biz buna Pvision dedik.


Sattığınız ürünler hakkında bilgi alabilirmiyiz.

Resim: Senin seçmiş olduğun görüntü basılır ve senin tanımlamış olduğun video canlandırılır. 12 adete kadar verilen siparişler zarf içerisinde,12 adet ve üzerinde kutu içerisinde gönderiliyor. Bilgilendirme videosunu net sitemizden veya uygulama bilgi bölümünden erişebilirsin.

Hediye Kartı – Magnet :Hediye kartı dilediğin bir kişiye hediye olarak gönderebileceğin ürünümüzdür.Özel zarf içerisinde gönderilir, senin seçmiş olduğun görüntü basılır ve senin tanımlamış olduğun video canlandırılır. Bilgilendirme videosunu net sitemizden veya uygulama bilgi bölümünden erişebilirsin.

Puzzle : İster kendin için ister çocuklarımız için yükleyeceğin bir resimi sana puzzle olarak gönderiyoruz.Resime tanımladığın video puzzle’ı tamamladığında uygulama kamerasından bakınca canlanmış oluyor. Bilgilendirme videosunu net sitemizden veya uygulama bilgi bölümünden erişebilirsin.

Özel Gün Davetiye : Özel günlerin için özel bir davetiye olan ürünümüz evlilik,doğum günü  gibi organizasyonlarında sevdiklerini farklı bir deneyim sunarak davet edebileceğin bir seçenek. Bilgilendirme videosunu net sitemizden veya uygulama bilgi bölümünden erişebilirsin.


%5 indirim her paylaşım yaptığımda geçerlimi

Hayır,tek seferlik bir indirim olup,yapılan ilk paylaşıma özel sepetteki ürünlere %5 inidirim uygulanacak.

Kurumsal olarak verdiğiniz hizmetler neler.

Kurumsal Abonelik : Playpik olarak yine kurumsal anlamda hizmet portföyü oluşturup şirketlerin işletmelerinde ve ürünlerinde hizmet kapsamları doğrultusunda arttırılmış gerçeklik deneyimi oluşturmalarını amaçladık. İot teknolojisi ile Meta verse dünyasından ilham alarak  geliştirmiş olduğumuz yazılım ile gıda,sanayi,kozmetik,turizm,ulaşım,sağlık,tıp gibi bir sektöre yönelik hizmet portföyü ve çözüm ortaklığı geliştirdik.Biz buna Pvision dedik.

Piwork Nedir
Machine Laerning, ve İot (Nesnelerin interneti) kapsamında yapay zeka algoritmaları, karmaşık veri programlama ve işleme uzmanlık alanımız. Ancak sahip olduğumuz geniş Netwrok ile yal-nızca bililişim teknolojileri üzerine hizmet odakı bir çözüm ortaklığı ile kendimizi sınırlandırmak istemedik.Gereksinimleriniz ve oluşturulması plan-lanan projenin metodojileri doğrultuusnda proje yönetim yaşam döngüsü kapsamında Piwork’u oluşturduk.


Ürünü uygulamayla nasıl kullanacağım

Uygulama ve kullanım: Playpik olarak magnet polaroid puzzle davetiye gibi kişiselleştirilmiş ürünler sipariş verip bu ürünlerinizde arttırılmış gerçeklik oluşturmanıza imkân sağlıyoruz.
Yapman gereken çok basit sana göndermemizi istediğin ürünü seç
1 resim ve 1 video ekle
Ürün sana ulaştığında uygulama kamerasından bak
Böylece ürüne bastığımz resim üzerinde eklediğin video sihirli bir şekilde oynamaya başlıyacak.


Satın Aldığımı Ürünün İadesini Yapabilirmiyim

İade ve İptal : Ürünler üyelik işlemleri sırasında onaylanması gereken üyelik sözleşmeleri doğrultusunda, kişiselleştirilmiş ürünler kapsamına girdiği için iade gerçekleştiremiyoruz. Ancak bizden kaynaklı herhangi bir yazılımsal sorunlarda, ürün kullanımı sağlanamıyorsa, gerekli desteği sana sağlamaktan mutluluk duyarız.Detayları sorumluluk reddi beyanı bölümünde inceleyebilirsin.

Üyeliğim silindiğinde resimlerim kayıp olurmu

Veriler: Veriler sunucularda tutuluyor olup, gerekli şifreleme ve güvenlik mevduatları sağlanıyor. Üyeliğini sildiğinde verilerin imha ediliyor, ancak bunu istemiyorsan Abonelik iptali ve hesap silme işlemleri için 

Ürünlerime Başkası Uygulamadan Bakarsa İçerikleri Görebilirmi

Veri Gizliliği :Hayır, Yüklemiş olduğun içerikler senin uygulama hesabınıza özel olarak tanımlandığı için diğer kullanıcılar tarafından resime fiili erişim sağlanrsa resimde görünmesini istedğin video’yu izleyebilirler

Canımın istediği Şekilde Ürün Yaptırabilirmiyim

Özel Ürünler: Playpik olarak hayal gücünü sınırlandırmak istemedik, çünkü bizde sınılandırmadık.Yapmamızı istediğin özel bir fikir varsa, özel@playpik.com veya whatsapp üzerinden aklındakini bizlere iletebilirsin. 

Hesaplar

 

https://www.facebook.com/playpikofficial

https://www.linkedin.com/company/playpik-yaz%C4%B1l%C4%B1m-ve-elektronik-tic-ltd-%C5%9Fti

https://pin.it/2NT80qQ

https://www.instagram.com/playpikofficial/

https://www.tiktok.com/@playpikofficial?lang=tr-TR

https://vimeo.com/user162848986

https://www.youtube.com/channel/UCrhls12DHU4e-6JcQFM-Xzg/featured

Açıklama Metn:Fotoğraflarını yani anılarını şimdi uygulamayı indirerek ister paloroid ister puzzle ister magnet veya daha özel bir ürün olan hediye kartı ve özel günlerin için davetiye olarak hazırlayabilirsin.
Hazırlamış olduğun bu ürünü sana ait dilediğin video ile birleştirerek siparişini oluştur.Bunun için uygulama ana sayfasından bahsettiğimiz ürünlerden birini seçip bir adet resim ve o resimde gözükmesini istediğin bir video yüklüyorsun, eşleştirme ve sepete eklemeyi gerçekleşip sipariş oluşutulduğunda bizde sana ürünü gönderiyoruz.
Ürün sana ulaşınca yapman gereken tekrar uygulamaya girip uygulamanın alt orta bölümünde olan playpik logosu olan kamera tuşuna tıklayıp kameranı açmak olacak.Sonra sana dilediğiniz şekilde gönderdiğimiz ve üzerinde eklemiş olduğun resimin baskısı bulunan sipariş verdiğin paloroid fotoğraf,puzzle,magnet veya  hediye kartına kameradan baktığında yine eklemiş olduğun video resimin üzerinde canlanacak. Yani gerçekten ellerinizde canlanmasından bahsediyoruz evet. Bunu deneyim anlatılmaz yaşanır ve yaşamak istiyorsan şimdi uygulamayı indir kayıt ol,siparişini ver ve bu deneyimi sende yaşa.
Playpik Canlanan Görüntüler.